Koně neurčení pro naše zákazníky

Spirit

Spirit of Sunrice - valach /2007/ šimlík, syn našeho Toríska a Sonety. Jde o mladého vnímavého koníka, který zdědil svou milou povahu a příjemné chody po tatínkovi. Spíru používáme především pro vodění vyjížděk, zatím jezdí na bezudidlovém uždění a práce ho baví.

Near Dancer

Near Dancer A1/1 - hřebec ryzák, opravdová legenda mezi plnokrevníky. U nás tráví poklidný důchod, to ale neznamená, že by si rád nezaběhal. Near zákazníky vozí jen velmi výjmečně, je to hřebec a moc dobře to ví.

Jaffar

Jafar - 20-ti letý arabský hřebec, temperamentní šimlík, který však má za sebou nepříliš hezkou minulost a proto příliš nevěří lidem. Je velmi temperamentní ale práce s ním je z výše uvedeného důvodu poněkud obtížná.

Honey

Honey - klisna /1983/ bělka. Jsme spolu od r. 1993. Je to typická nejstarší a nejzkušenější klisna ve stádě se vším, co k tomu patří. Skvělá pod sedlem, pro její vysoký věk ji ale dopřáváme klid. Užívá si zaslouženého důchodu a pečuje o svého dvouletého, osiřelého vnoučka Hardyho. Velmi citlivá, inteligentní krasavice, která na svůj věk rozhodně nevypadá. Ve stádě chrání všechny koně, hlavně hříbata. Hanča pečuje o osiřelého Hardy Hawka, který se narodil 13.7.2011

Ghoust

Ghoust - valach hnědák, teplokrevný typ s krásnou mechanikou pohybu. Tento temperamentní koník je v soukromém vlastnictví člena naší stáje